PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS


Prodloužení a zhuštění řas

Co je permanentní prodloužení řas?

Je to prodloužení vašich řas syntetickými či norkovými řasy , metodou řasa na řasu, objemovými řasy.

A k čemu slouží?

Aby jste byla stále upravená. Jak večer, tak ráno, jakmile vstanete z postele. Aby jste se cítila dobře a nemusela se neustále malovat.

Jak se provádí aplikace?

Řasy se lepí jednotlivě( tzv. řasa na řasu) . Doplňují se podle individuální potřeby každé 3 až 5 týdnů, aby byl vzhled vašich řas neustále perfektní.

Řasa na řasu?

Ano a tady bych se pozastavil. Je velice důležité metodu řasa na řasu dodržovat, aby nedocházelo k poškození vašich řas. Dnes docela běžně potkáte na ulicích slečny, dívky či ženy, které mají na svých víčkách nalepené roští. Tedy řasy prolepené dohromady, které nelze pročesávat a udržovat jejich tvar, ale ani dodržovat jejich hygienu.

Takto nalepené řasy jsou nejen nepříjemné pro samotnou nositelku, ale jak povyrostou ty silnější prostě vytrhávají ty řasy slabší, které měly svůj životní cyklus teprve před sebou. A tak je běžné, že během dvou, třech doplnění není vlastně pořádně na co lepit.

A co alergické reakce na lepidla během lepení prodloužených řas?

U nás jsou velmi vzácné. Nejdůležitější pro tuto reakci je doba během aplikace lepení řas. Pokud se nedostanou výpary do očí, místnost je velká, větraná, máte vysoké stropy atd. je pravděpodobnost alergie minimalizovaná.

Naše prostory mají 28 metrů a vysoké téměř 4 metrové stropy zajištují dostatečné naředění vzduchu. K tomu přispívá i skutečnost, že používáme speciální čističku s koronovým výbojem. Je to unikátní patentovaný přístroj. Technologie se používá v raketoplánech, kde se jak známo nedá větrat. Ničí 90 procent veškerých alergenů. Od té doby co ji v prostorách testujeme, se razantně snížilo jakékoliv podráždění očíběhem lepení permanentních řas.

A co alergie, které se objeví až později?

Každopádně pokud jste na oči citlivá již primárně jistá pravděpodobnost tu skutečně je. To je třeba si dopředu rozmyslet. Je to na vás.

Další NOVINKOU jsou 3D řasy a objemové řasy. Je to unikátní metoda, kdy se lepí 3 řasy na jednu vaši nebo i více řas. Rozdíl je v tom, že ty 3 lepené řasy jsou tenší průměr 0.10mm,a objemové řasy jsou o tlouštce 0.07mm a 0.05mm takže vlastně poloviční průměr než, když se lepí jedna řasa na vaši řasu. Výsledný efekt to udělá hezčí v tom, že jsou řasy jemnější, ale přitom hustější. Metoda je pracnější,ale výsledek stojí za to.

Instrukce pro nové majitelky permanentních řas

Jak pečovat o prodloužené řasy?

Ačkoliv je péče o permanentní řasy jednoduchá, prvních 24 hodin je pro spoje rozhodujících a je nutné dodržet několik zásad – nevystavovat řasy vodě, vlhku a nedotýkat se jich. Po 24 hodinách jsou spoje již pevné a jsou odolné vodě i slzám.Vyhněte se ale koupání a plavání do 48 hodin od aplikace, aby spoje byly zcela funkční.

Pro domácí péči jsou veškeré produkty, jako je řasenka, fixatér, tampónky či kartáček, dostupné v nabídce vačeho Lash stylisty.

Mohu aplikovat řasenku?

Jistě, ale pouze řasenku vyrobenou na bázi speciálních polymerů, která je na prodloužené řasy určena. Tedy řasenku od, kterou zakoupíte u vašeho Lash stylisty. Řasenka je bez jakýchkoliv olejů a jiných přísad, které by poškodily spoje. Řasenku použijte až 48 hodin po aplikaci.

Nikdy nepoužívejte řasenku voděodolnou "water-proof "a obyčejnou řasenku na bázi oleje – (lepidlo by se narušilo a řasy začnou padat).

Řasenka je speciálně vyvinuta na prodloužené řasy a odstraňuje se jemné pouze pomocí vody a micro kartáčku či tampónků bez vláken. Na umytí očních stínů a řas můžete používat pleťové mýdlové gely či pleťové vody bez oleje a peciální vlhčené tampónky, napuštěné bezolejovým odličovačem – v nabídce vašeho stylisty.

Nikdy nesmíte řasy mnout a odličovat olejovým odličovadlem a vatovým tampónkem či vlhčenými ubrousky!!! Vyhýbejte se používání mastných krémů v oblasti očního okolí.

Jak docílím, aby prodloužené permanentní řasy vydržely co nejdéle?

Doporučujeme aplikovat 3˟ týdně speciální fixatér "Black Diamond Coating Sealant". Je to báze, která upevňuje spoje k přírodním řasám. Při pravidelném použití prodlužuje výrazně životnost permanentních řas. Lepidlo na řasách může působením mastného z pleti či působením krémů měknout a díky fixéru spoje opět vytvrdíte a zafixujete.

Tato báze je velmi vhodná pro klientky s mastnou pletí, pro ty, které používají mastné krémy a pro klientky, které se pravidelně líčí. Použijte ho nejdříve za 3 dny od aplikace permanentních řas.

Mohu prodloužené řasy nějak upravovat?

Ano, můžete prodloužené řasy každý den pročesávat kartáčkem a dát jim ten správný tvar.

Velmi důležité je, že nesmíte na permanentní řasy chytat, ani si mnout oči!

Narušila a zatížila by jste spoje a prodloužené řasy by se mohly začít uvolňovat a padat!

Jak často doplňovat a dají se prodloužené řasy odstranit?

Podle přirozeného cyklu řas (60-90 dní), řasa vyrůstá, je v klidové fázi a pak vypadává. Jak přirozené řasa vypadne, tak vypadne i syntetická s ní. Doplnění je tedy individuální, u každé klientky jiný časový interval.

Doporučujeme doplnění každé 3-5 týdny pro udržení maximální hustoty vašich řas.

Nikdy se nesnažte za prodloužené řasy tahat a sama si je odstranit. Došlo by k poškození a vytrhnutí přírodních řas.

V případě potřeby si permanentní řasy nechte odstranit u vašeho Lash stylisty, pomocí speciálního odstraňovače.

GALERIE


Gallery Gallery Gallery