O nás

Jmenuji se Jitka Libišová 1977.  Kosmetickými službami se zabývám od roku 2006. Než jsem začala podnikat v tomto oboru, začínala jsem jako odborná poradkyně pro značkovou kosmetiku v síti brněnské parfumerie Neroli. Také jsem příležitostně pracovala jako vizážistka pro tvorbu ateliérových fotografií, zejména líčení fotomodelek na book. Bylo to v atelieru Jindřicha Keperta a Radka Holáně. Od roku 2006 jsem pracovala ve studiu Linie na ulici Bayerova jako kosmetička a (s kosmetikou Bioline a Alisa beaute se kterou pracuji doposud) masérka a zde se také začalo s prodlužováním řas značkou Xtreme Lashes mezi prvními studii v Brně. Další štace a větší prostory jsem našla ve studiu Milery sun na Cejlu, kde jsem také  pracovala s IPL světlem na odstraňování ochlupení. Od roku 2009 jsem přešla do nově vzniklého velkého centra v Brně Bohunicích Studio péče o tělo a půl týdne jsem pracovala v salonu Le Monde Michaeli Lejskové v centru Brna, zde jsem pracovala se zavedenou  francouzskou značkou Payot a vyzkoušela jsem další značky na prodloužení řas jako je Emporio, Magic Lashes, abych porovnala kvalitu materiálu, který je na našem trhu. Z důvodu mateřské dovolené jsme s partnerem sloučili naše podnikání a vytvořili kosmeticko-masážní studio JM. Společně jsme našli vyhovující a velké krásné prostory zde na Dominikánském náměstí. Doufám, že zde vydržíme co nejdéle :) Dnes je 14.11.2014 a jelikož jsme dostali výbornou nabídku do prostor Cross fit centra New Park největšího v Evropě v Brně tak se opět stěhujem. Výhoda pro vás je zejména v parkování a dostupnosti od tramvaje a také že si můžete začvičit v centru a dát si občerstvení ...

.

 

Jmenuji se Marcel Libiš 1976.  Alternativní medicínou se zabývám dlouhodobě. Jelikož jsem velmi těžce onemocněl po pětiletém pracovním pobytu v USA, byla to vlastně jediná možnost, jak něco zlepšit. Klasická medicína si s mými problémy nevěděla vůbec rady. 

Prošel jsem nesčetnými vyšetřeními, pojídal spousty prášků a výsledek byl nula. Co nula?  Spíše k horšímu. 

Nebudu to tady příliš rozepisovat.  Důležité je že postupně jsem se pomocí různých technik tradiční čínské medicíny, výživou a pravidelným cvičením z toho dostal. 

Došel jsem k poznání, že všechno co se píše ve starých knihách o TČM kupříkladu Vladimír Ando - klasická čínská medicína,  je hluboká a neuvěřitelná pravda. Dráhy, tedy meridiány jsem na sobě začal po nějaké době cítit a dnes je beru jako samozřejmost a spíše mě udiví, když o nich někdo neví, nebo tomu nechce věřit. 

  To je, co by se mělo vyučovat na základní škole. A to hned  od první třídy. Je to jednoduché jako facka.  Pokud budete mít vláčné svalstvo bez spazmů, bloků, tedy uvolněné. Nemyslím přetažené, přecvičené, přemožené.  Krev a energie může volně proudit a tělo si lehce poradí s kdejakým problémem.  Přidáte-li k tomu poznatky o stravování dle pěti elementů. Máte téměř  vyhráno. Říkám téměř.

Meditace, tedy práce s myslí, respektive bez myšlenek je také jednou nezbytnou podmínkou.  Pokud to všechno dokážeme zkoordinovat dohromady přichází harmonie těla a duše. Tedy zdraví.   No a to je to, po čem všichni touží. To je to, co všichni chtějí. Co si všichni navzájem přejí, ale když toho potom mohou dosáhnout a zjistí, že je proto třeba makat. Většinou se na to po určité době vybodnou..

Nebudete-li důslední dosáhnete jen dílčích výsledků. I když i to leckomu stačí.

Energii  asi ze 70 procent do sebe dostáváme z jídla. Ten zbytek přichází dýcháním, prostředím atd.  Je tedy skutečně hodně důležité v jakém prostředí žijeme, pracujeme, spíme. Máme-li kde dobít baterky, kde se vyčistit. 

A jak se k takovému zdravému, uvolněnému tělu dopracovat?  K tomu slouží okruh činnosti, kterými se zabývám

 

jsou to:

 

masáže regenerační, relaxační,  lymfatické, masáže  lávovými kameny.

TČM - tradiční čínská medicína kam se zahrnuje : pulzová diagnostika, moxa, bańkování, práce na meridiánech, výživa dle pěti elementů,  cvičení čchi-kung.

Dornova metoda : srovnání kyčelních a jiných kloubů, páteře,

odblokování pánve- unikátní metoda pomáhá při neplodnosti, bolestivé menstruaci, ale i bolesti hlavy, bolesti beder atd. 

fundované doteky, nebo-li triggerpoint therapie - což je diagnostika a následné odstrańování myofasciálních problémů.  Tato metoda  vyžaduje kompletní znalost anatomie, svalového zřetězení, sdružených spouštových bodů. Klient je poučen jak může provádět samoošetření doma, to je totiž velmi ůčinné . Také jsou mu vysvětleny protahovací cviky na postižené svalstvo.

 

 Aurikuloterapie -  ušní akupunktura.

Poradentví, prodlužování řas